Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Plakat promujący wystawę: "GERLACH. HISTORIA W STALI WYKUTA". Na czarno-białym zdjęciu pracownicy fabryki.
Wystawa: "GERLACH. HISTORIA W STALI WYKUTA".
Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy   zaprasza na wystawę pt. "GERLACH. HISTORIA W STALI WYKUTA".  Wystawa otwarta dla zwiedzających od 27.06.2021r. w godzinach pracy jednostki.
09-07-2021
Napis "Dni Drzewicy 2021" w centrum w okręgu .Na zewnątrz okręgu wielobarwne plamy, wśród nich  widoczne postaci zespołów: AFTER PARTY I NOWATOR oraz członkowie KABARETU SKECZÓW MĘCZĄCYCH. pod spodem data 26.06-11.09. Na krawędziach kolorowe figury geometryczne.
Dni Drzewicy 2021
Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski zaprasza naDNI DRZEWICY 2021CZERWIEC12 czerwca – VII DRZEWICKIE SLALOMY tor kajakowy w Drzewicy26 czerwca – ŚWIĘTOJAŃSKIE GRANIE teren OSiR nad zalewem w...
13-06-2021

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM