Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

W górnej części plakatu widać twarz dziewczynki, jej dłoń z długopisem i notatnikiem. Poniżej biały koń i jednorożec na wielkim sześcianie, ozdobionym złotym ornamentem. O sześcian oparta drabina a przy niej mała dziewczynka na boso w białej sukience. W tle widać pustynię z rozszypanymi kwiatami a nad nią niebo podczas burzy. Poniżej obrazka tekst z informacją o konkursie na żótym tle. W prawym dolnym rogu logo organizatora.
Konkurs: "Bajkomania"
Regionalne Centrum Kultury w Drzewicyzapraszadzieci i młodzież do udziału w konkursie pt.:„BAJKOMANIA”Regulamin konkursu dostępny na stronie Regionalnego Centrum Kulturyw Drzewicy i stronie...
15-01-2021
Na zdjęciu widoczne są książki podarowane przez czytelników w ramach akcji organizowanej przez firmę Ferrero, a także dyplomy, zakładki do książek i karty do gry dla dzieci biorących udział w przedsięwzięciu.
Zakończenie akcji ,,Przerwa na wspólne czytanie”
Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy zakończyła akcję ,,Przerwa na wspólne czytanie” organizowaną przez firmę Ferrero. Celem akcji była zbiórka niezniszczonych książek dla dzieci w wieku 2-14 lat...
14-01-2021
Na wizualizacji dostrzeżemy napis Miejskiej Biblioteki Publicznej w Drzewicy zachęcający do słuchania ebooków i audiobooków w czasie ferii zimowych. Na tle licznych śnieżynek widoczny jest uśmiechnięty bałwan w czerwonej czapce, szaliku i z łopatą w ręce.
,,Ferie z e-bookiem i książką czytaną”
Chcesz nadrobić zaległości w lekturach? Zapraszamy na zimowe spotkania z książką on-line. Dzięki dofinansowaniu ze środków MKiDN  oraz decyzją autora dostępna jest książka ,,Ada i jej cztery...
08-01-2021
1.	Plansza „Polskie Boże Narodzenie” zawiera zimowy widok, na którym widnieje szopka.
Polskie Boże Narodzenie
Zachęcamy do zapoznania się z cyfrową wersją wystawy "Polskie Boże Narodzenie"[mg_picker:1867]
11-12-2020

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM