Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Obraz przedstawia katalog elektroniczny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Drzewicy. Prezentowane są nowości książkowe zakupione do  biblioteki.
Miejska Biblioteka Publiczna skomputeryzowana
Zakończył się proces całkowitej komputeryzacji. Dane o nowych nabytkach bibliotecznych od 2015 r. znalazły się w katalogu elektronicznym w programie SOWA, który jest sukcesywnie uzupełniany o...
03-03-2021
Na plakacie grupa ludzi. Informacje zamieszczone na grafice znajdują się w aktualności.
KONCERT: ZESPOŁU VOYSYS „TO JEST KRÓLESTWO KOBIET...”
BURMISTRZ DRZEWICY JANUSZ RESZELEWSKIORAZ DYREKTOR REGIONALNEGO CENTRUM KULTURY ALINA SZYMAŃSKAZAPRASZAJĄ NA KONCERT:ZESPOŁU VOYSYS „TO JEST KRÓLESTWO KOBIET...”6 marca - sobota, godz.17.30 RCK, ul....
27-02-2021
Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki w wieku przedszkolnym czytające bajki na pufach z logiem firmy Kinder w bibliotece.
Prezenty od firmy Ferrero dla drzewickiej książnicy
Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy uczestniczyła w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”. Jej celem była zbiórka książek dla dzieci w wieku 2-14 lat. Firma Ferrero Polska Commercial sp. z o. o,...
19-02-2021
Zdjęcie przedstawia literackich patronów roku 2021: C. K. Norwida i K. K. Baczyńskiego. Portrety poetów zostały opatrzone ich autografami.
ROK 2021 ROKIEM BACZYŃSKIEGO, NORWIDA…
     Jesienią zeszłego roku Sejm ustanowił patronów roku 2021. Uhonorowani zostali min.: Cyprian Kamil Norwid i Krzysztof Kamil Baczyński.      Miejska...
02-02-2021

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM