Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Plakat przedstawia chłopca, ubranego w czapkę Św. Mikołaja, czytającego książkę. Obok chłopca leży maskotka- renifer, w czerwono-białej koszuli w kratkę i granatowe spodnie na szelki.
11-12-2020
ŚWIĄTECZNY „ KLIMAT NA CZYTANIE”

W okresie Świąt i karnawału, gdy sytuacja epidemiologiczna daje się we znaki ograniczając nasze kontakty społeczne,  Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy zachęca swoich czytelników do poznania gry online „Klimat na czytanie”, towarzyszącej tegorocznej akcji Noc Bibliotek.

Gra znajduje się na stronie Nocy Bibliotek (https://nocbibliotek.pl/gra) w zakładce “Gra online”. Można brać w niej udział samodzielnie lub grupowo. Na uczestników czeka 30 zadań – można ukończyć ich dowolną liczbę. Gra opowiada o rodzeństwie, które nocą trafia do biblioteki. Na miejscu spotykają magiczny regał, który dzieli się z nimi swoimi opowieściami o książkowych zbiorach. Razem z nim odkryją, czym jest klimat na czytanie i poznają nowe książki.

Zachęcamy do rozwiązania wszystkich zadań, niektóre z nich wymagają interakcji z biblioteką. Prosimy potraktować grę jako zabawę, do której może włączyć się cała rodzina. Dla tych, którzy prześlą e-mail lub dostarczą do biblioteki osobiście odpowiedź  na pytanie związane z fragmentem książki Olgi Tokarczuk ”Prawiek i inne czasy”, lub podadzą hasło będące  rozwiązaniem krzyżówki „Zwierzęcy bohaterowie”, biblioteka przygotowała upominki.

Bibliotekarze chętnie pomogą rozwiązać zagadki, z jakimi trzeba się zmierzyć podczas gry. Czekamy na Państwa w bibliotece, chętnie odpowiemy na telefony (48 675 3593) i e-maile (biblioteka@drzewica.pl.).

MIŁEJ ZABAWY!

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM