Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

03-08-2020
LITERACKIE BINGO

Drodzy czytelnicy!

    Aby umilić wolne chwile, Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy zaprasza do książkowej zabawy pt.:,,Literackie Bingo”. Polega ona na wypożyczeniu i przeczytaniu 5 książek, które pasują do kategorii w sąsiadujących polach - pionowo, poziomo lub po skosie na Karcie Bingo. A może już przeczytałeś, znasz książki z danej kategorii - wtedy zadanie jest ułatwione, wystarczy wpisać dany tytuł i punkt zdobyty. Czytelnik odbiera Kartę Bingo w bibliotece, wypożycza książki, a po ich przeczytaniu sam zaznacza odpowiednią kategorię i wpisuje autora i tytuł we właściwym polu.


Bingo - przykład

Uwaga!

Jedną książkę można dopasować do jednego pola. Nie można oznaczyć dwóch lub więcej pól przy pomocy jednego przeczytanego tytułu, nawet jeśli pasuje do obu.

1 KSIĄŻKA= 1 POLE

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie odpowiednią kategorię dla siebie. Za zdobycie jednego Bingo ( czyli 5 sąsiadujących ze sobą pól w pionie, poziomie lub po skosie) każdy czytelnik otrzyma drobny upominek. A może ktoś zapełni wszystkie pola? Zachęcamy do czytania i poznawania nowych autorów. Gotowi do gry?

 

Miłej lektury!

Powodzenia!

Załącznik: 
Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2020

Created by VOBACOM