Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Plakat promujący akcję „Przerwa na wspólne czytanie” przedstawia rodzinę z dwójką dzieci. Wszyscy są uśmiechnięci. Dzieci czytają książki. Plakat zawiera informację , gdzie można przynieść książki oraz nazwę biblioteki. Z prawej strony fotografia batonika Kinder- Mleczna Kanapka. Na dole plakatu,  adres strony internetowej organizatora akcji-Kinder,-gdzie można znaleźć szczegóły projektu.
02-11-2020
PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE


Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy bierze udział w akcji ,,Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez firmę Ferrero. Celem przedsięwzięcia jest zbiórka pełnowartościowych, niezniszczonych książek dla dzieci w wieku 2-14 lat. Zebrane książki zostaną przekazane małym bibliotekom potrzebującym wsparcia. Akcja trwa od 2-30 listopada b.r. Wszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani dyplomami i zakładkami do książek. Zachęcamy do udziału w akcji. Książki z domowych biblioteczek prosimy przynieść do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Drzewicy, ul. Stawowa 27 A.

Dziękujemy!

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM