Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

07-07-2020
Słuchowisko dla dzieci.

Drodzy młodzi czytelnicy!

 

Zachęcamy Was do oglądania i słuchania książki Edyty Zarębskiej pt.:,,Opowieści babci Gruni”.

Bajka jest rymowaną opowieścią o rodzinie sympatycznych myszek. Wydana w 2005 roku w małym nakładzie 1 tysiąca egzemplarzy spotkała się z ciepłym przyjęciem najmłodszych czytelników oraz ich rodziców.

Teraz wzbogacona wizualnie będzie dostępna dla szerokiego grona odbiorców w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego KULTURA W SIECI.

Co tydzień, od lipca do końca września, będzie można zobaczyć i posłuchać  kolejnej części (odcinka) na stronie na Facebooku  www.facebook.com/SpiewającaBiblioteka.

Aby wzbudzić kreatywność maluchów, do każdej z kolejnych części będzie dołączona kolorowanka z bohaterami opowieści i innymi postaciami. Kolorowankę w postaci pliku JPG będzie można pobrać i wydrukować.

Niebawem pojawi się również zadanie dla starszych dzieci, w którym trzeba będzie wykazać się pomysłowością twórczą. Przewidziano nagrody!!!

Zapraszamy do oglądania 

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2020

Created by VOBACOM