Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

13-03-2023
Sztuka teatralna - "WOSK I ŻAR"

Mamy przyjemność opowiedzieć o wspaniałym wydarzeniu, które miało miejsce w RCK - spektaklu "Wosk i żar". Był to projekt przygotowany przez naszego utalentowanego instruktora Szymona Gwaderę. Wydarzenie przyciągnęło wiele osób.

Goście przybyli do RCK na niesamowite przeżycie teatralne, które zrobiło wrażenie na ich zmysłach.

W miarę jak akcja spektaklu toczyła się, widzowie byli wciągani coraz bardziej w historię i żyli każdą sceną razem z aktorami.

Aktorstwo było na bardzo wysokim poziomie, a scenografia sprawiła, że czuliśmy się jakbyśmy byli częścią tej magicznej opowieści. Widownia była w pełni zaangażowana, reagując na każde wydarzenie na scenie.

Podsumowując, spektakl "Wosk i żar" był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy mieli okazję zobaczyć ten wspaniały projekt.


Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM