Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Zdjęcie przedstawia choinkę w bibliotece. Wokół choinki świąteczne prezenty.
04-12-2020
Upominki świąteczne dla czytelników

    W czasie pandemii Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy organizowała dla czytelników różne konkursy i akcje czytelnicze. Cieszymy się, że mimo tak trudnych warunków nasze przedsięwzięcia spotkały się z dużym zainteresowaniem. Młodzi i starsi chętnie uczestniczyli w zabawie ,,Literackie Bingo”, która zachęcała do sięgania i poznawania bogatej oraz różnorodnej literatury polskiej i obcej. Warto zaznaczyć, że w zabawie wzięła udział kilkunastoosobowa grupa młodzieży z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kolonii Ossa. Cieszymy się, że młodzież oderwała się od wirtualnej rzeczywistości i rozczytała się w lekturze. Wszyscy uczestnicy akcji zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Trwa akcja ,,Mała Książka -Wielki Człowiek” organizowana przez Instytut Książki dla dzieci w wieku 3-6 lat. Kilku młodych czytelników, którzy już zapełnili Kartę Czytelnika regularnie odwiedzając bibliotekę, otrzymało dyplomy i prezenty niespodzianki. Wszystkich, którzy brali udział w konkursach zapraszamy do biblioteki po odbiór przygotowanych nagród.

Dla wszystkich najaktywniejszych czytelników, którzy mimo walki z wirusem nie stracili apetytu na książki i odwiedzali bibliotekę wypożyczając nasze zbiory, przygotowaliśmy słodycze, aby również w ten sposób zaspokoić literacki głód, podziękować im za pasję czytania, pogodę ducha. Mamy nadzieję, ze będą o nas pamiętać  w tym świątecznym czasie.

Zachęcamy także do udziału w innej akcji ,,Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez firmę Ferrero. Celem przedsięwzięcia jest zbiórka niezniszczonych książek dla dzieci w wieku 2-14 lat. Może przy okazji świątecznych porządków okaże się, że macie Państwo książki, z których ,,domownicy już wyrośli”, a innym dzieciom przyniosłyby radość. Takie woluminy można przynosić do biblioteki do 15 grudnia tego roku. Zostaną one przekazane bibliotekom potrzebującym wsparcia.

Wkrótce na stronie internetowej biblioteki pojawi się kolejna gra online ,,Klimat na czytanie”. Tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć we wcześniejszych akcjach, zachęcamy do udziału w zabawie. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin biblioteki. Od 30 listopada 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna  w Drzewicy znowu otwarta!

 

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM