Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Na zdjęciu widoczne są książki podarowane przez czytelników w ramach akcji organizowanej przez firmę Ferrero, a także dyplomy, zakładki do książek i karty do gry dla dzieci biorących udział w przedsięwzięciu.
14-01-2021
Zakończenie akcji ,,Przerwa na wspólne czytanie”

Zdjęcie z choinką w tle przedstawia słodkie upominki i piernikową chatkę dla dzieci biorących udział w akcji ,,Przerwa na wspólne czytanie”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy zakończyła akcję ,,Przerwa na wspólne czytanie” organizowaną przez firmę Ferrero. Celem akcji była zbiórka niezniszczonych książek dla dzieci w wieku 2-14 lat. Mimo utrudnień związanych z epidemią koronawirusa czytelnicy, do których zwrócili się bibliotekarze nie zawiedli i przeszukali swoje domowe księgozbiory przekazując ciekawe książki dla dzieci i młodzieży bibliotece. Do akcji przyłączyły się przedszkolaki i uczniowie klas I-III.  Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu dyrekcji i nauczycieli Przedszkola Samorządowego i Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy udało się pozyskać znaczną liczbę woluminów. Indywidualni czytelnicy także wsparli akcję ofiarowując książki,  z których ,,domownicy już wyrośli”.  Udało się zebrać 3 kartony książek, które zostaną przekazane organizatorowi przedsięwzięcia.  Ferrero oraz partner akcji wydawnictwo ZNAK wybierze biblioteki szkolne i publiczne nie biorące udziału w inicjatywie i przekaże im wybrane woluminy.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Dzieciom, które wsparły akcję biblioteka przekazała dyplomy, zakładki do książek,  kartonowe kostki do gry, w której uczestnicy mogą tworzyć opowieści. Nie zabrakło też słodkości na miłe rozpoczęcie Nowe Roku.

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM