Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

21-05-2020
Znów wypożyczamy!

       11 maja 2020 roku, po blisko 2-miesięcznej przerwie, Miejska Biblioteka Publiczna  w Drzewicy wznowiła częściowo swoją działalność. Na parterze Regionalnego Centrum Kultury został uruchomiony ,,Punkt zwrotu
i wypożyczeń”, który działa w godz. 10-14. Czytelnicy z niecierpliwością czekali na otwarcie biblioteki. Świadczyły o tym liczne telefony, e-maile i zapytania.
W ciągu kilku dni odnotowałyśmy dużą liczbę wypożyczeń. Cieszymy się bardzo, że w dobie wysoko rozwiniętej technologii komputerowej, ciągle jest tak duże zainteresowanie słowem pisanym.

       Warto zauważyć, że data otwarcia zbiegła się ze świętem biblioteki, gdyż w dniach 8-15 maja obchodzimy XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: ,, Zasmakuj w bibliotece”. Z tej okazji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, zaproponowałyśmy konkurs ze znajomości książek, który spotkał się z dużym odzewem. Nie zapomniałyśmy o dzieciach. Milusińskich zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym,, Zilustruj ulubioną książkę”. Na tegoroczny Tydzień Bibliotek zaplanowałyśmy spotkanie autorskie z p. Beatą Ostrowicką- autorką książek dla młodzieży. Niestety, z powodu koronawirusa zostało ono przeniesione na 23 września b.r. Wiernych czytelników zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziecie tam Państwo wiersz biskupa J.Zawitkowskiego poświęcony 100 rocznicy urodzin Wielkiego Papieża Polaka, która przypada 18 maja. Zapewne świętowalibyśmy te urodziny inaczej niż obecnie. W dobie pandemii jesteśmy skupieni na przeżyciach duchowych. Dlatego zachęcamy do lektury książek Ojca Świętego , a także publikacji poświęconych osobie Karola Wojtyły. Biblioteka posiada wiele takich woluminów, godnych polecenia na Rok Świętego Jana Pawła II.                    

          Wszystkie najnowsze informacje dotyczące działalności biblioteki będziemy umieszczać na stronie internetowej instytucji.

Czekamy na czytelników i pozdrawiamy!

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2020

Created by VOBACOM